Державні облігації

АТ «Фондова біржа ПФТС» здійснює професійну діяльність з організації торгівлі на ринку цінних паперів України на підставі ліцензії, виданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Біржа ПФТС є одним з найбільших організаторів торгівлі на ринку цінних паперів України; підтримує міжрегіональну систему електронних торгів цінними паперами в режимі реального часу.

Торговельна система АТ «Фондова біржа ПФТС» функціонує з 1997 року та технологічно складається з «Ринку котировок», «Ринку заявок», ринку РЕПО. Також в ПФТС проводяться аукціони ФГВФО, аукціони Виконавчої служби Міністерства юстиції України, первинні розміщення (IPO) цінних паперів тощо.

Членами АТ «Фондова біржа ПФТС» можуть бути торговці цінними паперами, які мають ліцензію на право провадження діяльності з торгівлі цінними паперами, а також:

  • відповідають критеріям платоспроможності, ліквідності та стабільності фінансового стану, що встановлені чинним законодавством та додатковим вимогам, встановленим біржею;
  • мають у штаті не менше двох сертифікованих уповноважених осіб, та не менше однієї сертифікованої уповноваженої особи на кожний торговий термінал;
  • пройшли процедуру доступу до біржових торгів, згідно Правил АТ «Фондова біржа ПФТС», та взяли на себе зобов'язання виконувати всі правила та положення Біржі.

За додатковою інформацією щодо підключення до Торговельної системи АТ «Фондова біржа ПФТС» слід звертатися до:

  • з питань підключення до Торговельної системи та з питань сертифікації — до Наталії Забари за телефоном  +38 (098) 761-22-85 +38 (044) 277-50-05 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • з технічних питань — до Олексія Ганжи за телефоном +38 (068) 333-45-99 +38 (044) 277-50-07 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.