Державні облігації

Процедура включення

З метою виконання ст. 24 Закону України «Про акціонерні товариства» та у відповідності до Правил Фондової біржі ПФТС допуск цінних паперів до торгівлі на Біржі здійснюється шляхом їх внесення до Біржового списку, який складається з:

 • біржового реєстру або лістингу;
 • позалістингових цінних паперів.
 

Процедура включення цінних паперів до Біржового списку Фондової біржі ПФТС

 1. Заявником (емітентом, членом фондової біржі, КУА, іншою особою, у тому числі державним органом, який має право брати участь у біржових торгах згідно із законодавством) в довільній формі направляється відповідний запит на електронну адресу Біржі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В листі бажано вказати вид ЦП, найменування емітента з кодом ЄДРПОУ.
 2. Менеджер Біржі, у відповідь на запит, за вказаною електронною адресою, надсилає перелік документів, необхідних для включення ЦП до Біржового списку, а також проект типового Договору і Анкету для заповнення.
 3. Заявник заповнює надані форми документів, при необхідності, консультуючись з менеджером ПФТС.
 4. Заявник, для перевірки, надсилає на e-mail менеджера ПФТС електронні версії заповнених документів (Анкети та Договору), а також скановану копію свідоцтва про реєстрацію випуску ЦП.
 5. Менеджер, оперативно перевіривши надіслані документи, відповідає емітенту. Якщо документи заповнені вірно, то:
 6. Заявник належним чином оформлює весь пакет документів та направляє його на адресу ПФТС.
 7. Підписання Договору зі сторони ФБ ПФТС (з урахуванням вимог Положення про функціонування фондових бірж). Виставлення рахунку за контроль відповідності ЦП умовам допуску до торгів на Біржі.
 8. Оплата заявником рахунку.
 9. Прийняття Операційним управлінням Біржі Рішення щодо включення ЦП до Біржового Списку ФБ ПФТС. Рішення надсилається заявнику факсимільним зв’язком, а також на електронну та поштову адреси.
 10. Допуск ЦП емітента до торгів на ПФТС. Інформація оприлюднюється на офіційному сайті Біржі, розсилається всім членам ПФТС, надається до НКЦПФР у складі адмінданих.

Цінні папери, допущені до торгів ПФТС, спочатку включаються до категорії позалістингових цінних паперів, і переводяться до категорії лістингових цінних паперів за умови:

 • включення цінних паперів до лістингу за ініціативи емітента;
 • виконання вимог до лістингових ЦП, встановлених Правилами Біржі.

За додатковою інформацією щодо допуску цінних паперів до торгів на ПФТС слід звертатися до Управління по роботі з емітентами ФБ ПФТС. Контактна особа: Коломієць Андрій Анатолійович. Тел.: (044) 277-50-03, (050) 462-09-74 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..