Державні облігації

Аукціони

На Фондовій біржі ПФТС можуть проводитись різні аукціони в залежності від потреб ініціатору аукціону, в тому числі:

  • аукціони щодо продажу за рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб цінних паперів банків, стосовно яких Національним банком України прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації;
  • аукціони щодо реалізації цінних паперів, на які звернено стягнення.

Аукціон може проводитися на продаж або купівлю цінних паперів та інших фінансових інструментів, в тому числі в процесі первинного розміщення (IPO) та викупу цінних паперів та інших фінансових інструментів.

Для проведення аукціону ініціатор аукціону повинен укласти з Фондовою біржею ПФТС договір на проведення аукціону, а також підписати Регламент проведення аукціону (який є додатком до договору).

Процедура та технології проведення біржових торгів протягом аукціону, порядок розрахунків за одностороннім аукціоном встановлюються в Регламенті проведення аукціону.

За додатковою інформацією звертайтеся до Операційного управління Біржі за тел. +38(044) 277-50-05, 277-50-00 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.